Serwis prawo-pracy.pl
FAQFAQ  SzukajSzukaj Zaloguj
problem z PIT

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> PIT-y, Urząd Skarbowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nati11289

PostWysłany: Pon, 18 Lut 2013, 16:02    Temat postu: problem z PIT Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich
mam pewien problem, a więc
w grudniu 2011r zaczełam prace po stażu, została zakończona w sierpniu 2012r, potem wyszłam za mąż w listopadzie nowy dowód zmiana adresu itd. a zapomniałam o urzędzie skarbowym. gdy dostalam pit to dopiero zauważyłam problem że był on wypisany na panieńskie nazwisko i stary adres, dzwoniłam do pierwszego urzędu i powiedzieli że mam do mojego nowego urzędu złożyć formularz zap 3 i tam się rozliczyć a jak dzwoniłam do nowego urzędu to faktycznie mam im przysłać formularz ale rozliczyć się w poprzednim urzędzie, więc teraz nie wiem jak to zrobić. proszę o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nati11289

PostWysłany: Wto, 19 Lut 2013, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem już rozwiązany
zdarzają się jeszcze kompetentni i mili pracownicy w urzędach
Powrót do góry
midka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro, 20 Lut 2013, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że udało się Pani znaleźć rozwiązanie. Na moje "oko" to należało w starym US złożyć tylko ZAP 3, zaś w nowym US rozliczenie lub wraz z rozliczeniem w nowym US także ZAP 3.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> PIT-y, Urząd Skarbowy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: